BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE SZCZECIN BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE SZCZECIN BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE SZCZECIN BUDOWNICTWO MIESZKANIOWE SZCZECIN

Aktualna oferta mieszkań i apartamentów Steed Developer w Szczecinie

Oferta

Ulica Owocowa (róg 3-go Maja), Szczecin

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, że już w pierwszym kwartale w roku 2013 oddaliśmy do użytku lokale, apartamenty i mieszkania w naszym nowym budynku przy ulicy Owocowej, róg 3-go Maja. Kompleks znajduje się w centrum Szczecina, a jednocześnie jest odsunięty od najbardziej hałaśliwych ulic. Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni i szkół wyższych, sądu, policji, dworca PKS i PKP oraz głównych węzłów komunikacyjnych miasta jest bardzo dużym atutem. Nasza oferta skierowana przede wszystkim do tych osób, które cenią sobie wygodę i komfort, ponieważ oferujemy mieszkania deweloperskie, tj. w stanie wykończonym „pod klucz”. Nasze eleganckie lokale usługowe z pewnością przypadną do gustu właścicielom kancelarii adwokackich, radcowskich i notarialnych, a także lekarzy, którzy szukają odpowiedniego punktu do otwarcia swojej praktyki.

Dom przy ulicy Owocowej jest budynkiem pięciokondygnacyjnym, podpiwniczonym i przykrytym dachem jednospadowym. Wejście do domu znajduje się od strony ulicy Owocowej. Na 1, 2, i 3 piętrze znajduje się 15 niezależnych mieszkań. Piwnica i parter przeznaczone są na 3 lokale usługowe, takie jak na przykład banki, biura lub inne punkty usługowe. Wysokość tych pomieszczeń wynosi powyżej 3 m. Na pierwszej i drugiej kondygnacji zlokalizowane jest po pięć mieszkań, natomiast na trzecim piętrze zaprojektowano mieszkania w układzie dwupoziomowym. Istnieje możliwość elastycznej konfiguracji i dowolnego łączenia pomieszczeń. Na piątym poziomie budynku znajdować się będą dwa zielone tarasy.

Zakończenie prac budowlanych przewidujemy na pierwszy kwartał 2013 roku.

Pod Sześcioma Lipami, Szczecin

Przedstawiamy Państwu inwestycję Pod Sześcioma Lipami w Szczecinie przy ul. Hożej, przygotowaną z myślą o stworzeniu idealnego domu dla rodziny. Przy ul. Hożej wznieśliśmy wielorodzinny dom mieszkalny, wyposażony w otwarty garaż podziemny. Budynek posiada 6 klatek schodowych. Tworzy go pięć nadziemnych kondygnacji, przy czym ostatnią z nich stanowi górny pułap mieszkań dwupoziomowych. Oprócz garaży w części podziemnej znajdują się także komórki lokatorskie. Cały kompleks obejmuje 62 mieszkania, w tym kawalerki oraz mieszkania 2, 3, 4, 5, i 6 pokojowe z tarasami lub balkonami. Dzięki dużej rozpiętości metrażu oferowanych mieszkań, w naszym domu przy ulicy Hożej każdy może znaleźć idealny lokal dla siebie w zależności od preferencji i posiadanego kapitału. Z okien budynku roztacza się zachwycający widok na rozlewisko Odry oraz jezioro Dębie, przez co wypoczynek we własnym mieszkaniu nabiera niesamowitego charakteru. Nowe mieszkania i apartamenty oddajemy naszym Klientom w standardzie deweloperskim, co otwiera przed Państwem możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Zakup mieszkania przed ukończeniem inwestycji daje nabywcy możliwość wprowadzenia zmian w zaprojektowanym układzie ścian działowych.

Budynek usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego oraz szkół i przedszkoli, co czyni lokalizację wyjątkowo atrakcyjną.

Klienci Steed Developer mogą liczyć na naszą pomoc w ubieganiu się o kredyt.

Wynajem dźwigu

Oferujemy Państwu wynajem żurawia wieżowego IGO-22 marki POTAIN o udźwigu 1,87. Cena oraz warunki najmu do uzgodnienia.

Jak do nas trafić ?

© Wszelkie prawa zastrzeżone Steed Developer 2011 Projekt i realizacja PADO